قهرمانی تهران در مسابقات کشوری سبک ایشین ریو کاراته
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ | کد خبر: ۱۷۱۱۶۲۴۸
ورزش > کشتی و رزمی - همشهری آنلاین:
سی و هشتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور ایشین ریو کاراته در سالن شهید ثمری شهرستان ملارد برگزارشد.
به گزارش سايت فدراسيون كاراته، در این دوره از مسابقات كه با حضور 350 شرکتکننده برگزار شد، تيم تهران مقام اول را كسب كرد، البرز دوم شد و تيم سمنان در مكان سوم قرار گرفت.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
***نتايج كسب شده در اين رقابتها:
کاتای نوجوانان:1-حسین سهیلی
2-محمد یزدی فولادی
3-امیر شمسالدین
وزن 52- کیلوگرم: 1- مهران افشار 2- رضا چهاردولی 3-امیرعباس بیگ و علیاصغر خوشسیرت
وزن57- کیلوگرم: 1-محمدحسین مهدیون2-مهدی مهرورزان 3-امیرمهدی خمیسآبادی و امیرمحمد داشاد
وزن63- کیلوگرم: 1- امیر آصفی 2-علی ترابی 3-کوروش حسنی و محمدعلی تاجیک خاص
وزن 70- کیلوگرم: 1-محمدمهدی نجارزاده 2-مرتضی صفرنژاد 3-مهران وحدت مقام و آرمین واحدی
وزن 70+ کیلوگرم: 1-محمدصادق اکبری فولادی 2-مهدی یزدی فولادی
1-ابراهیم مهرانی
2-امیرحسین کرمی
3-کامیار کبیری
وزن 55- کیلوگرم: 1-مهرتاش ظریفپور 2-علی محمدزاده 3-مهران احمدی و محمدامین عدالتی
وزن61- کیلوگرم: 1-علی کابلی 2-محمدهادی محمودی 3-محمد نوراللهی و احسان رهبر
وزن 68- کیلوگرم: 1-عباس رضایی 2-نیما قاسمی 3-علی روشنپور وحامد بخشی
وزن 76- کیلوگرم: 1-یوسف معتمدی 2-یاسین زیدانلو 3-علی ناصری و حسین کابلی
وزن 76+ کیلوگرم: 1-صالح شعبانی 2-ماهان باقری 3-طاها مهربانی و مهدی محمدی
1-محمد پروین
2-مهدی یزدی
3-شاهین کمالی
وزن 55- کیلوگرم: 1- ارشیا عبدالملکی 2-امیرمهدی حکمتنژاد 3-محمد معشوق
وزن60- کیلوگرم: 1- احمد نجفی 2-آرمان علیزاده 3-مهدی خلوصی و حسین مهران آبی
وزن 67- کیلوگرم: 1-میلاد سلطانی2-عرفان وحدت 3-احمدرضا عبدوس و علی بهرامیفرد
وزن 75- کیلوگرم: 1-محمدحسین جلیلوند2-محمدامین بیات 3-کیارش عظیمی
وزن 84- کیلوگرم: 1-محمدرضا کمانی 2-محمد صالحی 3-محمدطاها سعیدی
وزن84+ کیلوگرم: 1-متین شیرمحمدی 2-دانیال نوری 3-پارسا کمندی
1-علیرضا جبلی
2-محمدحسین کرمی
3-مهیار وفا
وزن 55- کیلوگرم: 1-سید علیاکبر علیزاده 2-علیرضا رضایی 3-نیما یزدی فولادی و علی ذوالفقاری
وزن 60- کیلوگرم: 1-معنی ذوالقرنین 2-طاها سلیمانی 3-امیرحسین امیدیفرد
وزن 67- کیلوگرم: 1-شاهین خزایی 2-عبدالله رضایی 3-امیرعلی شمس
وزن 75- کیلوگرم: 1-حمیدرضا امینی 2-احسان رستمی 3-مسعود خوشکلام و علیرضا دریابری
وزن 84- کیلوگرم: 1-امیرآرتا میرزمانی 2- پارسا شهر 3-پدرام رمضانخانی
وزن 84+ کیلوگرم: 1-علی فردین 2-محمدرضا بیکمحمدی 3-محمدحسن کرمی مقام و محمد نوروزی
منبع: همشهری آنلاین
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.hamshahrionline.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «همشهری آنلاین» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۱۷۱۱۶۲۴۸ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
ایران قهرمان کشتی فرنگی جام تختی شد
چهل و چهارمین دوره کشتی فرنگی جام تختی با قهرمانی تیم کشورمان به میزبانی اهواز پایان یافت.
به گزارش مشرق، چهل و چهارمین دوره رقابتهای بینالمللی کشتی فرنگی جام تختی روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت ماه با حضور کشتیگیرانی از کشورمان و تیمهای ارمنستان، سوریه و عراق در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد.
اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:
۵۵ کیلوگرم:
۱- محمد حسینوند پناهی ۲- حسین بیژنی ۳- رامین احمدی و کیانوش شمشیری ۵- مهدی احدی زناب و پیام احمدی ۷- سعید اسماعیلی ۸- نورایر هاخویان (ارمنستان) ۹- محمدپویا اسدی (کرمان) ۱۰- مهدی کمالی
۶۰ کیلوگرم:
۱- پویا ناصرپور ۲- سجاد عباسپور ۳- علی احمدیوفا و علی نوربخش ۵- محمد اسدین (سوریه) و کامران عبدولی ۷- محمدجواد ابوطالبی ۸- حسین جاویدی ۹- سورن آقاجانیان (ارمنستان) ۱۰- رابرت کاراپتیان (ارمنستان)
۶۳ کیلوگرم: ۱- محمدمهدی کشتکار ۲- کاران اصلانیان (ارمنستان) ۳- داویت جوتیان (ارمنستان) و عارف محمدی ۵- رضا بهمنی و علیرضا اسفندیاری ۷- علیرضا اسدی ۸- محمد کمالی ۹- احمدرضا ناصرپور ۱۰- علی حاجیوند
۶۷ کیلوگرم:
۱- حجت رضایی ۲- امیرمحمد یارمحمدزئی ۳- هایک ملیکیان (ارمنستان) و امید حامدی ۵- آرمین محبثابت و غلامرضا عبدولی ۷- علی شیرزاد ۸- محمد اسکندری ۹- حسین اسفندیاری ۱۰- روبن میرانیان (ارمنستان)
۷۲ کیلوگرم:
۱- دانیال سهرابی ۲- علی دارابی ۳- شانت خاچاطریان (ارمنستان) و رضا ساکی ۵- علیاصغر سامدلیری و امیررضا عیسوند ۷- محمدامیر شوکتی ۸- مرتضی پورعیسی ۹- سعید ارجمند ۱۰- محمدرضا رضاپور
۷۷ کیلوگرم:
۱- غلامرضا فرخی ۲- علیرضا عبدولی ۳- سیدمحمد عربی و عارف حبیبالهی ۵- محمدرضا حجامی و احمد نجفی ۷- امیرمحمد صمدی ۸- محمدحسن حسینی ۹- حیدر یوسف جبار ۱۰- مسعود کاووسی
۸۲ کیلوگرم:
۱- اشکان سعادتیفر ۲- شاهین بداغی ۳- ساموئل گریگوریان (ارمنستان) و عباس مهدیزاده ۵- جمال اسماعیلی و علی محمودآبادی ۷- محمدحسین آزرم دخت ۸- احمد صلحدوست ۹- شکور فاتحی ۱۰- محمدامین حسینی
۸۷ کیلوگرم:
۱- محمدحسین محمودی ۲- بهروز هدایت ۳- ابوالفضل پایدار و آرشام بهرامزاده ۵- علی کبیری و محمدهادی صیدی ۷- نریمان مهمدی ۸- ابوالفضل سپهوند ۹- اشکان عبدولی ۱۰- حسین کلیوند
۹۷ کیلوگرم:
۱- شایان حبیب زارع ۲- هایک خلویان (ارمنستان) ۳- حسین بالی و امیررضا اکبری ۵- علی عابدی درزی و محمدصادق عبدالهی ۷- محمد نصرتی ۸- ابوالفضل حاجی وندی ۹- امیرمحمد نجفی ۱۰- حمیدرضا کشتکار
۱۳۰ کیلوگرم:
۱- محمدسروش رنجبر ۲- رازمیک کوردیان (ارمنستان) ۳- آلبرت واردانیان (ارمنستان) و مهرداد کلیوند ۵- امیرحسین کریمی و سید ابوالفضل میرزاده ۷- ابوافضل فتحی تزنگی ۸- امید محمودی ۹- مهدی حسین پور ۱۰- علیرضا حسنوند
ردهبندی تیمی:۱- ایران ۲۵۰ امتیاز ۲- ارمنستان ۱۱۵ امتیاز ۳- سوریه ۱۰ امتیاز ۴- عراق ۴ امتیاز